Živý přenos z kostela

Vážení přátelé, díky kameře můžete sledovat aktuální dění v kostele v Brodku u Prostějova z tepla Vašeho domova stejně tak, jako ze zahraniční dovolené. Co je třeba učinit pro první spuštění?

Spuštění přenosu

Zásadně použít prohlížeč Internet Explorer a kliknout na obrázek z kostela ke spuštění instalace. Pro přihlášení vložte jako uživatele „kostel“ a heslo také „kostel“. Asi po minutě (doporučuji modlitbu za farnost) budete v prvním kroku vyzváni k instalaci Active-X prvku – kliknutím instalujte. Po nějaké minutě (o5 doporučuji modlitbu za kněze) se zeptá ve druhém kroku zda povolíte instalátoru změny v tomto počítači – prosím povolte. Zase trpělivě vyčkejte (o5 modlitba za rodiny) a po zčernání obrazovky by se měl objevit obraz z kamery. Pokud se tak stane je to malý zázrak.

Prozkoumejte ovládací prvky – obraz se dá zvětšit přes celou obrazovku nebo nahrávat. Regulátory hlasitosti si nastavte potřebnou úroveň zvuku. Nezapomeňte, že všechno něco stojí… Pro další připojení ke kameře již stačí zadat jméno a heslo a po chvilce pro modlitbu zpravidla naběhne obraz.